СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » 2021 » Ноябрь » 16 » Ужгород здобуває перемогу у виїзному поєдинку проти київської “Оболоні”
10:11
Ужгород здобуває перемогу у виїзному поєдинку проти київської “Оболоні”

Закарпатська команда здобуває звитягу у виїзному матчі 18 туру Першої ліги проти київської "Оболоні”.

Перший небезпечний момент у матчі створили господарі вже на старті матчу: Іван Матяж на 3 хвилині пробив злету поряд зі стійкою. На 22 хвилині ще одну хорошу нагоду не використали гравці київської команди. Після прострілу з флангу з декількох метрів пробивав Олександр Батальський, проте не влучив.

Іван Матяж на 26 хвилині поєдинку намагався перевірити реакцію Михайла Готри ще раз, але і цьому епізоді забракло точності. "Ужгородці” прагнули відповісти контрвипадами, проте на завершальній стадії не виходило віддати точну передачу.

А наприкінці першої половини підопічні Богдана Блавацького реалізували свій шанс. Після навісу Віктора Ряшка зі стандарту у штрафному майданчику найспритнішим виявився Микола Гайдучик, який випередив на ближній стійці кіпера "Оболоні” — 0:1.

У другому таймі на 54 хвилині хорошу можливість для взяття воріт мав Сергій Машталір, який пробивав лівою з-за меж штрафної. Голкіпер Назарій Федорівський відбив удар низом у самісінький кут.

На 60 хвилині арбітр сміливо міг призначати пенальті у ворота "Оболоні”. Микола Гайдучик боровся у штрафному майданчику проти оборонця і м’яч влучив у руку гравцю. Однак свисток рефері промовчав.

Заключні хвилини команди провели у боротьбі. "Пивовари” намагалися насідати на ворота "ужгородців”, однак команда в обороні грала злагоджено.

У підсумку, вдалося здобути важливу виїзну перемогу. Тепер у закарпатської команди 12 залікових балів. "Ужгородці” продовжують залишатися на останній сходинці, однак тепер суттєво скоротили відставання від конкурентів.

"Оболонь” — "Ужгород” 0:1