Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Гра №1. ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:7

Голи: Євген Обдирко, 87; Павло Кучінка, 37 (автогол) – Іван Качур, 15, 42, 45, 76, 90; Іван Бандурович, 48; Василь Зан, 79.

Попередження: Іван Бандурович, 40 («Бужора»).

Рахунок міг бути й більшим, але на 70-ій хвилині в гостей Павло Кучінка не реалізував пенальті. Звичайно, команда з Лінців не мала таких кубкових амбіцій, як суперник; до того ж і вилучення в попередній кубковій грі воротаря було проблемою для «Зірки-SPAR». Та «Бужора» впевнено здобула перемогу на класі.

Гра №2. ФК «Лідер» (Сторожниця) – СК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – 0:5

Голи: Шабадаш Богдан, 3; Іван Ільчук, 10; Руслан Зінаков, 45, 62; Нікіта Похил, 56.

Попередження: Ярослав Куцик, 28 – Василь Фуцур, 50.

Незважаючи на те, що гості грали з короткою лавою запасних, але вони впевнено здолали сторожницький колектив завдяки своєму класові. Уже перші два швидко забиті м’ячі поставили «Лідера» в непросте становище. А гол у роздягальню та на початку другої «сорокап’ятихвилинки» ще більше ускладнив завдання господарям на позитивний результат. Вони, до речі, теж створювали моменти, та проти такого сильного конкурента реалізувати їх не вдалося.

Гра №3. СК «Тячів» – ФК «Вільхівці» – 2:0

Голи: Дмитро Антошин, 44+, 65+.

Попередження: Андріан Бабич, 32; Андрій Мерцин, 36; Олександр Антошин, 52 – Павло Мілєсін, 15; Анатолій Ульянов, 36; Іван Бондарук, 43.

Суперники продемонстрували хорошу гру, у якій команди тричі били пенальті через фоли. І якщо Дмитро Антошин своїми шансами скористався на 44 і 65 хвилинах, то Богдан Кірєєв у «Вільхівців» на 52-ій не зміг переграти воротаря Юрія Пахомова.

Загалом зустріч відбувалася за принципом гойдалок. Команди намагалися діяти уважно, розуміли ціну помилки, але господарі швидко переходили від захисту до нападу, чим змушували суперника фолити. Утім, гості мали можливість відігратися не лише з 11-метрового. Зокрема, хороші два моменти мав Іван Куцин, котрий вийшов на заміну на 60-ій хвилині. Однак тячівці зуміли зберегти свої ворота недоторканими.

Гра №4. ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – ФК

«Севлюш» (Виноградів) – 0:3

Голи: Юрій Чонка, 4; Сергій Яцкулинець, 52; Адріан Пуканич, 54.

Попередження: Іван Веждел, 22 («Севлюш»).

Команди нещодавно зустрічалися в 6 турі у чемпіонаті краю. Тоді в непростому поєдинку мінімально перемогли виноградівці. Цього разу вони діяли ефективніше й так само на виїзді досягли успіху, але вже доволі відчутного. Посприяв цьому й швидкий гол Юрія Чонки на початку першого тайму. А зі стартом другого відрізку гри севлюшці ще двічі відзначилися.

Спочатку той же Ю.Чонка після пасу Адріана Пуканича відмінно асистував Сергію Яцкулинцю, який на підступах до воротарського майданчика холоднокровно зіграв проти Юрія Славіка. А за дві хвилини оригінальна передача п’яткою С.Яцкулинця А.Пуканичу знову не залишила шансів «кіперу» «Медеї». Отож 3:0 – за «Севлюшем».

Сьогодні також відбулася перенесена гра 1 туру першості області.

ФК «Білки» – ФК «Мукачево» – 0:1 (юнаки – 1:2)

Гол: Володимир Бабич, 85.

Попередження: Василь Березнай, 50; Василь Орос, 61 – Вадим Мельник, 73.

Це був матч нереалізованих можливостей. Обидва колективи могли забивати. Зокрема, до перерви господарі поцілили в поперечину, а в другому таймі вже гості відповіли таким же прицільним ударом, однак усе ж шкіряний не пішов у ворота.

Загалом мукачівці більше контролювали м’яч. І зрештою, за 5 хвилин до завершення основного часу Володимир Бабич, який вийшов на заміну, скористався нагодою й відкрив рахунок.

Часу лишалося мало, проте у «Білок» був шанс установити паритет: на 89 хвилині – вихід віч-на-віч із воротарем суперника. Однак гострий кут і надійна гра «кіпера» Ернеста Нусера завадили господарям урятувати поєдинок.

Нагадаємо: у півфіналах, які заплановані на 9 липня, зустрічаються: ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ), ФК «Бужора» (Іршава) – СК «Тячів». Гратимуть уже тільки вищолігівські колективи, отож прохідних поєдинків не повинно б бути.

Ну, а мукачівці продовжують показувати феноменальний результат: у 7 матчах – 7 перемог.