СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » 2021 » Октябрь » 25 » “Ужгород” у рідних стінах зазнав поразки від донецького “Олімпіка”.
05:03
“Ужгород” у рідних стінах зазнав поразки від донецького “Олімпіка”.

У поєдинку 15 туру Першої ліги "Ужгород” у рідних стінах зазнав поразки від донецького "Олімпіка”. Закарпатська команда грала на рівних весь перший тайм, однак під завершення поєдинку не змогла стримати натиск суперника.

Рівний перший тайм, провал наприкінці гри: "Ужгород" вдома програє "Олімпіку"

Перший гострий момент у матчі створили гості на 9 хвилині. Ігор Кірієнко пробивав з лінії штрафної після підбирання — Михайло Готра врятував.

А на 13 хвилині рефері призначив пенальті за фол Олега Допілки. Одинадцятиметровий ударом по центру реалізував Іван Білий — 0:1.

"Ужгородці” дуже швидко вирівняли паритет. Зробили вони це також завдяки пенальті. Заробив одинадцятиметровий Василь Пиняшко. Прицільно з позначки пробив Віктор Ряшко — 1:1.

Через декілька хвилин забивати міг вже Віктор Хомченко після удару головою з подачі кутового, однак забракло точності. А ще пізніше з-за меж штрафної цілий Олександр Савошко, але також не точно.

На 31 хвилині знову Віктор Хомченко міг забивати. Після подачі зі стандарту нападник бив у падінні на дальній стійці, проте голкіпер Тимофій Шеремета відбив.

Через якусь мить відповів "Олімпік” своїм моментом зі стандарту. Артем Ковбаса намагався проштовхнути м’яч у ворота, але воротар "Ужгорода” зреагував, перевівши на кутовий.

На старті другого тайму "Олімпік” мав можливість вийти вперед. Михайло Готра забарився з виходом і довелося рятувати ситуацію після ударів Ігора Кірієнка та Артема Ковбаси.

На 55 хвилині небезпечний удар з-за меж штрафної Романа Яловенка — голкіпер закарпатської команди цей м’яч взяв.

"Олімпік” на 55 хвилині створив чудовий: з-за меж штрафної вище пробив Роман Яловенко. А ще трохи пізніше — вище воріт м’яч пролетів після удару Нене Джуніора.

А на 78 хвилині "ужгородці” пропустили. Подачу з кутового замкнув Вадим Новиков — 1:2.

Ще через три хвилини гості збільшили гандикап у матчі. Точним ударом відзначився Роман Яловенко — 1:3.

На 87 хвилині був ще один небезпечний удар від Романа Яловенка. Однак цього разу м’яч пролетів вище воріт.

Могли "ужгородці” відквитати один гол у компенсований час. Вадим Ференцик гостро пробивав після підбирання, однак не влучив.

У підсумку, закарпатська команда вдома поступається з рахунком 1:3. Підопічні Богдана Блавацького намагатимуться здобути очки у наступних поєдинках.

"Ужгород” — "Олімпік” 1:3

Голи: Іван Білий 13 хв, Віктор Ряшко 19 хв, Вадим Новиков 78 хв, Роман Яловенко 81 хв

"Ужгород”: Михайло Готра, Олександр Савошко, Олег Допілка, Дмитро Сартіна, Владислав Чушенко (Стефан Федак 52 хв), Олександр Аксьонов (Володимир Дуран 83 хв) Андрій Вискребенцев, Віктор Ряшко (Вадим Ференцик 75 хв), Василь Пиняшко (Вадим Мердєєв 71 хв), Микола Гайдучик, Віктор Хомченко (Сергій Машталір 62 хв)

На заміні: Вадим Ющишин, Юрій Славік, Павло Тищук, Дмитро Єфіменко

Тренер: Богдан Блавацький

"Олімпік”: Тимофій Шеремета, Артем Цурупін, Андрій Карвацький (Юрій Глущук 46 хв), Ігор Кірієнко (Максим Літовченко 83 хв), Роман Яловенко, Вадим Новиков, Іван Трубочкін, Володимир Дмитренко, Микита Ходаковський (Вадим Семчук 46 хв), Артем Ковбаса (Джуніор Нене 62 хв), Іван Білий (Ілля Ходуля 20 хв)

На заміні: Вадим Прокопенко, Олександр Шевченко, Ілля Ходуля, Владислав Мудрик, Антон Калайтан

Тренер: Сергій Літовченко

Попередження: Олександр Савошко, Олег Допілка, Ілля Ходуля, Іван Трубочкін, Вадим Семчук

Просмотров: 226 | Добавил: ker-stepa