СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » 2022 » Октябрь » 19 » Металіст 1925 — Минай 0:1 друга перемога в сезоні
22:45
Металіст 1925 — Минай 0:1 друга перемога в сезоні

Для закарпатської команди це друга перемога цього сезону.

У матчі восьмого туру української Прем'єр-ліги Минай у гостях здобув мінімальну перемогу над харківським Металістом 1925 з рахунком 1:0.

Єдиний та переможний м'яч був забитий у середині другого тайму, коли на 70 хвилині результативним ударом відзначився Єгор Твердохліб, який вдало зіграв на добиванні.

Для закарпатської команди це була друга перемога у нинішньому сезоні, а для харків'ян – друга поразка. В обох команд по дев'ять очок.

Металіст 1925 — Минай 0:1

Гол: Твердохліб, 70.

Металіст 1925: Мозіль, Жичиков, Безуглий, Курило, Капінус, Вачіберадзе, Русин (Бичек, 74), Габелок, Кравченко, Ременюк, Пономар.

Минай: Бандура, Горін, Гончар, Рогозинський (Трубочкін, 66), Немчанінов, Вітенчук, Хахльов, Твердохліб, Воробчак, Вишневський, Кулієв.

Попередження: Курило — Немчанінов.

Просмотров: 120 | Добавил: ker-stepa