Пользователей: 0

Главная » 2023 » Август » 4 » «Хуст» поступився в Кубку України
07:04
«Хуст» поступився в Кубку України

Відбулися матчі другого попереднього етапу Кубка України. В одному з поєдинків «Скала 1911» приймала «Хуст». Уже на другій хвилині господарі відкрили рахунок. Максим Авер’янов скористався фланговим прострілом Богдана Іванченка – 1:0. До перерви галичани ще двічі відзначилися. Спочатку Євген Мазур скористався пасом Тараса Пучковського – 2:0. А потім Іван Пастух головою замкнув передачу Миколи Цвика – 3:0.

На початку другого тайму хустяни знову пропустили. Максим Авер’янов офрмив дубль після асисту того ж Богдана Іванченка – 4:0. Після цього Василю Луціву вдалося сквитати один м’яч – допоміг Вадим Мердєєв – 4:1.

А до фінального свистка суперники ще по разу обмінялися голами. Спочатку вдався дальній удар в Івана Пастуха – 5:1. У закарпатців відзначився Петро Луців, розібравшись у ситуації в штрафній площі суперника. Отож остаточно 5:2 – за командою зі Львівщини. Вона продовжить виступи в Кубку.

Кубок України. Другий попередній етап

«Скала 1911» – «Хуст» – 5:2

Голи: Максим Авер’янов, 2, 47; Євген Мазур, 23; Іван Пастух, 37, 85 – Василь Луців, 57); Петро Луців, 90+3.

Арбітр: Мирослав Липко (Івано-Франківськ).

«Скала 1911»: Денис Завгородній, Олександр Аксьонов, Іван Пастух, Роман Николишин, Роман Цень, Микола Цвик (Артур Яната, 62), Андрій Петрик (Андрій Лебеденко, 83), Максим Авер’янов (Володимир Лук’янченко, 75), Богдан Іванченко (Данило Габовецький, 62), Тарас Пучковський, Євген Мазур (Владислав Шаповал, 75).

Тренер: Микола Василишин.

«Хуст»: Владислав Рябенко, Костянтин Колчін (Ігор Вагін, 46), Євген Скиба, Роберт Пилип (Владислав Борисенко, 58), Іван Петрук (Петро Луців, 46), Володимир Шевчук, Максим Вадовський, Дмитро Диянчук, Вадим Мердєєв, Михайло Фляшко (Василь Луців, 46), Іван Станкович (Назар Приходько, 46).