Пользователей: 0

Главная » 2022 » Ноябрь » 7 » ДНІПРО-1 (Дніпро) – МИНАЙ (Минай) – 3:1
06:45
ДНІПРО-1 (Дніпро) – МИНАЙ (Минай) – 3:1

Дебютний у цьому році матч в Ужгороді закінчився для команди Володимира Шарана поразкою. Суперник у 11-у турі Vbet Ліги був більш ніж серйозний – лідер чемпіонату, який досі не зазнав жодної поразки. Закарпатці гідно боролись понад годину, а далі була приголомшлива 10-хвилинка від номінальних господарів.

ДНІПРО-1 (Дніпро) – МИНАЙ (Минай) – 3:1 (0:0).

Гол: 0:1 Воробчак, 64, 1:1 Сарапій, 67, 2:1 Гуцуляк, 68, 3:1 Амаш, 76.

Дніпро-1: Валеф, Адамюк (Кононов, 88), Сарапій, СВАТОК (Гомес, 83), Бузанелло, Бабенко, Рубчинський (Когут, 64), Назаренко (Гуцуляк, 65), Амаш, Піхальонок (Логінов, 88), Довбик.

Головний тренер: Олександр Кучер.

Минай: БАНДУРА, Гончар, Горін, Нємчанінов, Трубочкін, Вітенчук, Хахльов, Воробчак (Касімов, 83), Кулієв (Рогозинський, 83), Твердохліб (Байдал, 77), Вишневський (Колесник, 62).

Головний тренер: Володимир Шаран.

Суддя: Пасхал (Херсон).

6 листопада. Ужгород. Стадіон «Авангард». Без глядачів.

Змиритись з ймовірною поразкою перед грою – на поле краще не виходити. Але «Минай» прагнув сьогодні якщо не перемогти, то спробувати відібрати очки у грізного колектива Олександра Кучера. А коли на 64-й хвилині гості ще й відкрили рахунок, здавалось, що маленька перемога – перемога, може здійснитись.

Перший тайм пройшов з невеликою ігровою перевагою дніпрян. Більш досвідчений суперник двічі гостро атакував ворота «Минаю», але завдяки впевненій грі захисників та воротаря, «суху» нічию вдалось зберегти до перерви. Гра сколихнулась через годину після початку матчу. Дмитра Нємчанінов виконав подачу у штрафну площу, де боротьбу з захисниками вели Данило Колесников та Єгор Твердохліб, а дістався м’яч Назарію Воробчаку. Півзахисник «Минаю» вискочив з-за спини Бузанелло та у дотик переграв Валефа – 0:1.

Святкували гості 3 хвилини та 27 секунд. Після подачі кутового без опіки залишився Сарапій й головою переправив м’яч у сітку – 1:1. Минуло 69 секунд і «Дніпро-1» вийшов вперед. «Джокер» Кучера протягнув м’яч правим флангом, перевів гру на лівий, відкрився у штрафній і знову залишився сам – 2:1. Зрівнювати рахунок мав Твердохліб. Він вискочив сам на сам з голкіпером, але не зумів у ближньому бою переграти Валефа.

Крапку у грі поставив Амаш. Він отримав передачу зліва від активного Гуцулюка та в дотик переправив м’яч у дальній від воротаря кут – 3:1.

Просмотров: 124 | Добавил: ker-stepa